Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne]Potencjalni następni bogowie ?


MrCord91

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Już w lipcu 2012 r. w plikach z gry były informacje o 16 potencjalnych następnych bogach . Daje listę jakby to kogoś interesowało.

 



  • Aphrodite (Greek, Goddess of Love)

  • Ares (Greek, God of War)

  • Bakasura (Hindu) ! Pictured below

  • Chamunda (Hindu, Aspect of Devi)

  • Dionysus (Greek, God of Grape Harvest)

  • Fenrir (Norse, Monsterous Wolf)

  • Freya (Norse, Goddess of Love and Fertility)

  • Guan Yu (Chinese, General of Liu Bei)

  • Garuda (Hindu, Mount of Vishnu)

  • Isis (Egyptian, Goddess of Motherhood and Magic)

  • Loki (Norse, The Trickster God)

  • Medusa (Greek, The Gorgon)

  • Qi-Lin (Chinese, The Chimerical)

  • Rakshasa (Hindu, The Man Eater)

  • Shiva (Hindu, The Destroyer / Transformer)

  • Yen-Lo-Wang (Chinese, The God of Death)


    bogowie nie są w kolejności jak będą dodawani ale kolejność jest przypadkowa . Zaznaczę że te informacje były w Lipcu 2012 r już w plikach i większość się już sprawdziłą tj. Loki, Guan-Yu, Freya, Bakasura, Aphrodite, Ares.

    a wy jak myślicie kto będzie następny ?

Sprawdź, możę sie spodoba i udostępnisz na fejsie

:)

Ciebie to nic nie kosztuje, a dla mnie wiele znaczy :)))

 

//Reklama YT - OFF.

 

CLICK 4 THE FUN! ;)

Opublikowano

czyli coś pomiędzy .

Yen-Lo-Wang (Chinese, The God of Death)

a

Qi-Lin (Chinese, The Chimerical)


mhmm chyba że coś innego jeszcze :)

Sprawdź, możę sie spodoba i udostępnisz na fejsie

:)

Ciebie to nic nie kosztuje, a dla mnie wiele znaczy :)))

 

//Reklama YT - OFF.

 

CLICK 4 THE FUN! ;)

Opublikowano

Widziałem wiele spekulacji na forum odnośnie Fenrira. Nawet jego domniemane umiejętności. Na razie możemy tylko gdybać :)

394591421101183179764.jpeg
Opublikowano

Myślę, że jakiś chiński, gdyż w grze mamy teraz tylko dwóch

trzech.

2jg1dfb.png

Sygna by me.

3502qs5.png

"There is nothing like elo hell, it's just about how hard you can carry."

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...